PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE zagra we Wrocławiu! (19.04.16)

2016, archiwum — By on 28 marca 2016 17:29

PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE zagra we Wrocławiu!

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele przyłącza się do przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa i zaprasza na swój pierwszy koncert we Wrocławiu!
Miłośników małej hawajskiej gitarki, jak również miłośników starego dobrego rocka, zapraszamy 19 kwietnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na kolejne Rekordowe Jam Session – Gitarowe Przeboje Wszech Czasów, tym razem z ukulele w roli głównej!

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.
Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy  aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.
Każde Show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC „Highway to hell” lub „Billie Jean” Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterze PPNOU.
Robiąca duży hałas czwórka gości z Poznania (a nie piątka z Liverpoolu) z malutkimi instrumentami sprawi, że pogubisz kapcie w pląsach. Na ich koncertach zawsze należy spodziewać się niespodziewanego! Łamią konwenanse i kobiece serca.
Nazwy zespołu nie będziesz w stanie zapamiętać, ale ich koncertu nie zapomnisz nigdy!

W drugiej części wieczoru zapraszamy na tradycyjne już Rekordowe Jam Session prowadzone przez zespół HooDoo Band, na którym wspólnie z muzykami PPNOU zagramy Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.
Zapraszamy szczególnie osoby grające na ukulele, ale inne instrumenty strunowe też będą mile widziane!
Będzie to próba generalna przed 1-majowym Gitarowym Rekordem Guinnessa, gdzie stworzymy specjalną sekcję ukulele dyrygowaną przez PPNOU!

19.04.16 godz.19.30 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Gitarowy Rekord Guinnessa 2016
PIERWSZA POZNAŃSKA NIESYMFONICZNA ORKIESTRA UKULELE
REKORDOWE JAM SESSION – GITAROWE PRZEBOJE WSZECH CZASÓW
bilety: 5 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 10 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.