RIFFERTONE zagra w Starym Klasztorze! – ODWOŁANY!

2016, archiwum — By on 21 marca 2016 11:04

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE KONCERTO ZESPOŁU RIFFERTONE ZOSTAŁ ODWOŁANY.
BILETY MOŻNA ZWRACAĆ W MIEJSCU ICH ZAKUPU.

Riffertone to rodzinny duet, który zrodził się spontanicznie z inicjatywy gitarzysty Alberta Kokoszewskiego oraz wokalisty Jarosława Krużołka. W 2011 roku formacja zgłosiła swoje utwory do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile i zakwalifikowała się do finału. Jako laureaci konkursu trafili do „Muzycznej Owczarni”, w której szlifowali talenty u boku takich osobowości muzycznych jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli czy Tomasz Łosowski.
W lipcu 2012 roku duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie.
W marcu 2013 roku Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Micka Hucknalla, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red, zaś w listopadzie byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra.
W 2014 roku zespół brał udział w 7 edycji „Must be the Music” – dotarł do półfinału.
We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji.
W styczniu 2015 roku Riffertone wystąpili na jednej scenie wraz z Anną Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem, biorąc udział w koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”
Aktualnie muzycy promują swoją debiutancką płytę „Someday, Somewhere”, której producentem jest Kuba Badach.

17.04.16 godz.19.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
RIFFERTONE
ODWOŁANY!!

Bilety do zwrotu w miejscu zakupu.

Comments are closed.