OLIVIA ANNA LIVKI promuje nowa płytę w Starym Klasztorze!

2016, archiwum — By on 28 grudnia 2015 22:12

OLIVIA ANNA LIVKI promuje nowa płytę w Starym Klasztorze!

Olivia Anna LiVKi wystąpi w Starym Klasztorze 21 lutego w ramach trasy koncertowej promującej jej najnowszy album “STRANGELIVV”.

LiVKI to berlińska artystka polskiego pochodzenia: basistka, kompozytorka, autorka, producentka i filmowiec. Karierę muzyczną rozpoczęła występując w Berlinie i Nowym Jorku.
W 2011 roku wydała samodzielnie swój debiutancki album, który w 2012 roku trafil na półki sklepowe w Polsce za sprawą EMI Music Poland. LiVKI ma za sobą koncerty w Czechach, Berlinie, Hamburgu, Nowym Jorku, Londynie i Japonii. W Polsce wystąpiła między innymi, jako support Lenny´ego Kravitza na warszawskim Torwarze, na Coke Live Music Festivalu, na katowickim OFFie oraz wielu scenach klubowych największych polskich miast.
W 2013 roku ukazał się w USA jej singiel Dark Blonde Rises, powstały we współpracy z producentem Sterlingiem Fox´em (Lana Del Rey, Avicii, Madonna), którym nie tylko wzbudziła duże zainteresowanie amerykańskich i brytyjskich blogerów, ale zainspirowała artystów na całym swiecie.
LiVKi powróciła z drugim albumem, jeszcze silniejsza i dojrzalsza, zabawna, prowokacyjna oraz mocno polityzująca aktywistka popu. “Strangelivv “jest nawiązaniem do filmu „Dr Strangelove”. Jak mówi sama artystka, „to strzał w serce aktualnej kultury i burzliwej sytuacji politycznej, ironizujący bezlitośnie kryzys męskości, dyktatorów i ekstremistów”. Najnowsze wydawnictwo Livki promuje dwoma teledyskami : “Geek Power” oraz “Subways”, które wyreżyserowała I wyprodukowała sama .

Olivia Anna Livki znana jest z barwnych kostiumów. Tej wyjątkowo charyzmatycznej artystki nie obchodzą muzyczne trendy, nie używa wymyślnych efektów elektronicznych, a jedynie samplów perkusji, instrumentów klawiszowych i nagranych przez siebie amazońskich chórów.
Najważniejsza na scenie jest ona sama ze swoją charakterystyczną grą na basie i wokalem, który może kojarzyć się z dokonaniami Patti Smith i Kate Bush. Szalona energia i dobra zabawa nie opuszcza jej ani na moment podczas koncertów.

21.02.16 godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
City Sounds:
OLIVIA ANNA LIVKI
bilety: 25 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.