MALEO REGGAE ROCKERS promują nową płytę w Starym Klasztorze! (12.02.16)

2016, archiwum — By on 16 grudnia 2015 17:55

MALEO REGGAE ROCKERS promują nową płytę w Starym Klasztorze!

12 lutego zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert promujący najnowszą płytę MALEO REGGAE ROCKERS pt. „Wake Up”.

Zespół MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce. Jest to już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 2 lat, a siódma samego Darka Malejonka.
Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji, aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.
Maleo Reggae Rockers wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez dźwięki i słowa.
Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, która oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych.
Płyta jest doskonale wyprodukowana bez nadmiaru dźwięków ale spójna i melodyjna, dobrze zaśpiewana. Całość nagrana jest na ‚setkę’ z użyciem analogowego sprzętu co pozwoliło uzyskać szerokie ciepłe brzmienie. Teksty, jak zwykle u Maleo są zaangażowane, dodatkowo poszerzone o paletę innych środków wyrazu dzięki obecności autorów: Jakuba Podolskiego (Cuba De Zoo), Pawła ‚Kelnera’ Rozwadowskiego i Marceliny.
Krążek zatytułowany jest: „Wake Up”. I wszystko wskazuje na to, że dużo pozytywnych wibracji, reggae’owego pulsu i harmonii w wokalach nie pozwoli Wam spać w ten jesienno-zimowy czas.

strong>12.02.16

godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
MALEO REGGAE ROCKERS
bilety: 25 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 40 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.