JELONEK zagra w Starym Klasztorze! (29.11.15)

2015, archiwum — By on 14 października 2015 13:25

JELONEK zagra w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza na kolejny koncert najpopularniejszego rockowego skrzypka w Polsce.
Michał Jelonek ze swoim zespołem wystąpi 29 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy „zwierz sceniczny”, wręcz, nie bójmy się tak to ująć, „mroczna i chyża bestyjka „, „rogaty lew estrady”, (ledwo) „dyszący dinozaur rocka i metalu”, stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka !!! A bynajmniej lub jednak i na przekór oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na koncerty w ramach zimowej traski jelonkowatej „Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa !!” czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami , Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych taki tam.
Będzie „Barock” , „Akka, „Romantic revenge”, będą płonące skrzydła upodlonego anioła w „Funeral of a Provincial Vampire”, „ViolMachine”, „B.East”, przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z „Chłodnym Tatusiem”, mroczne „Mana mana” i jeszcze mroczniejszy „wężyk”, będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i ……diaboliczny kisiel (bez walki w nim).
Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie….. myślę, że to wystarczająco zagmatwane by było przekonywujące !!! :).
Mroczne buziaczki
Jelonek

29.11.15 godz.19.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
JELONEK
bilety: 35 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 50 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.