Robert Kasprzycki wystąpi w Starym Klasztorze! (07.05.2015)

2015, archiwum — By on 5 maja 2015 13:42

Autor przeboju „Niebo do wynajęcia” wystąpi 7 maja w klimatycznych gotyckich wnętrzach klubu Stary Klasztor przy ul. Purkyniego !.
Robert Kasprzycki – znany śpiewający autor, poeta o duszy rockmana.
Kasprzycki jesienią 2014 wydał nową płytę i o tym wydawnictwie mówi tak: To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć. (…)Dlatego nie żałuję, że płyt jest mało, bo one na szczęście jakoś trzymają się siebie i trzymają się słuchaczy.
„Trzymaj się wiatru kochana” – singiel promujący płytę, utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie. Na koncercie we Wrocławiu nie zabraknie też znanych utworów z poprzednich płyt artysty.
Wystąpi z towarzyszeniem Maksymiliana Szelęgiewicza, gitarzysty z którym na stałe współpracuje.
Robert Kasprzycki zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką „Niebo do wynajęcia”, dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką „nieobojętną”, cały zaś album „Niebo do wynajęcia” zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego – „Światopodgląd” . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się „Piosenki i Nie”, będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem „klimatycznego” koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia.
Najnowszy album „CZTERY”, miał premierę na antenie Trójki na początku października 2014, a koncert promujący płytę w studiu im.Agnieszki Osieckiej odbył się 8 marca 2015.

www.kasprzycki.pl

http://www.youtube.com/RobertKasprzycki

https://www.facebook.com/RobertKasprzyckiBand

7.05.15 godz.20.00 Klub Muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
ROBERT KASPRZYCKI
bilety: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.