FISZ i EMADE promują najnowszą płytę w Starym Klasztorze!

2015, archiwum — By on 11 lutego 2015 07:57

FISZ EMADE TWORZYWO wystąpią 20 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Przez lata FISZ i EMADE przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymenów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łaczył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Ich najnowszy album pt „MAMUT“ jest tego najlepszym przykładem.

Na tej „najlepszej polskiej płycie  2014 roku” (Gazeta Wyborcza), obok utworów hiphopowych, tak charakterystyczych dla duetu,  pojawia się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible.

Niemałym zaskoczeniem jest dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel PYŁ oraz singiel ŚLADY które przez 6 tygodni utrzymywały się na #1 miejscu Listy Przebojów radiowej Trójki.

20.03.15 godz.20.00
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
ul.Purkyniego 1, Wrocław

FISZ EMADE TWORZYWO „Mamut”

bilety: 35 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu miejsca siedzące ( balkon) – 50 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.