Mela Koteluk powraca do Wrocławia! (22.03.15)

2015, archiwum — By on 28 grudnia 2014 18:16

Jedna z najciekawszych polskich artystek, zdobywczyni Platynowej Płyty za album  „Migracje” wystąpi w klubie Eter już 22 marca!
Fanom twórczości Meli sugerujemy szybką decyzję o zakupie biletów i zapraszamy do stałych punktów sprzedaży lub do rezerwacji mailowej w promocyjnej cenie. Ilość miejsc ograniczona!

Mela, a właściwie Malwina Koteluk, jest wokalistką i autorką tekstów znaną publiczności z piosenki „Spadochron”, która zawojowała listy przebojów polskich rozgłośni radiowych.
Urodziła się w Sulechowie, z wykształcenia jest kulturoznawcą.

Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej Pamiętajmy o Osieckiej, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych Śpiewajmy Poezje czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej.
Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall).

W maju 2012 roku nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album „Spadochron”
Kompozycje z tej płyty są stałą pozycją na play-listach w mediach, często można je usłyszeć w Radiowej Trójce i Eska Rock.
Utwór „Dlaczego drzewa nic nie mówią” dostał się do finału konkursu „Wow! Music Award” organizowanego w ramach Orange Warsaw Festival.
W 2013 r. Mela w duecie z Czesławem Mozilem nagrała Pieśń o szczęściu – utwór promujący film Baczyński w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Mela jest również inicjatorką akcji wspierającej żywe granie Nie bądź dźwiękoszczelny, a także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego i plebiscytu Ale Sztuka.
Jest laureatką Fryderyków 2013  w kategoriach Debiut roku i Artysta roku

We Wrocławiu Mela pojawi się z zespołem w składzie:
•    Mela Koteluk – śpiew
•    Tomasz Krawczyk – gitary
•    Miłosz Wośko – instrumenty klawiszowe
•    Kornel Jasiński – gitara basowa
•    Robert Rasz – perkusja
•    Ola Chludek – chórki

22.03.15  godz.20.00
Klub ETER
ul.Kazimierza Wielkiego 19

MELA KOTELUK

bilety: 49 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 55 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu miejsca siedzące ( balkon) – 70 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.