Nowy projekt Ernesta Staniaszka i Wojtka Baranowskiego w Starym Klasztorze! (17.10.14)

archiwum — By on 14 października 2014 16:01

Koncert będzie zwiastował klubową trasę koncertową po kraju, której szczegóły zostaną wkrótce ujawnione na fanpage zespołu (www.facebook.com/eleanorekrieger).

Eleanore Krieger to czterech stuprocentowych facetów z krwi i kości,którzy grają nie tylkorocka,  ale i rock&roll’a.

Dwóch wokalistów, Ernest Staniaszek i Wojtek Baranowski –wieloletni przyjaciele, którzy dali się poznać szerszej publiczności w programie The Voice of Poland,i ich miłość domuzyki, zarówno dojej tworzenia, jak i wykonywania sprawiła, że postanowili zrezygnować z solowych karier i wspólnie stworzyć formację, która będzie przekazywała tę niesamowitą energię, jaka ma miejsce w momencie zderzenia się ich artystycznych osobowości.

Nieocenieni i doskonale muzycznie wykształceni Konrad Kiełbasa na basie, który pojawia się w różnych muzycznych przedsięwzięciach z młodymi artystamii Filip Janowski na perkusji idealnie uzupełniają grających na gitarach frontmenów,którzy czasem porzucają swoje Ukochane na rzecz klawiszy i harmonijki.

Autorski repertuar, własne kompozycje, nowe aranżacje znanych utworów ich ulubionych wykonawców w zestawiez wrodzoną charyzmą sceniczną i energią, którą zarażają jeszcze długo po koncercie zdają się byći dealnym rozwiązaniem na jesienny wieczór wraz z gwarancją niesamowitej atmosfery w pięknym Wrocławiu.

Jeśli nie wiecie, z czym kojarzyć się może ich nazwa, po koncercie nie powinniście mieć już wątpliwości skąd czerpali inspiracje.

17.10.14 godz.20.00
Klub Muzyczny Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1, Wrocław

ELEANORE KRIEGER – nowy projekt Ernesta Staniaszka i Wojtka Baranowskiego

bilety: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje, 35 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.