Curly Heads – zespół Dawida Podsiadło zagra w Starym Klasztorze! (21.10.14)

2014, archiwum — By on 24 września 2014 06:52

 

Dawid Podsiadło ani na chwilę nie zniknął z radaru ze swoim solowym projektem, a co więcej,  wraz z przyjaciółmi z zespołu zakończył właśnie prace nad debiutancką płytą: CURLY HEADS „Ruby Dress Skinny Dog”.

Pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń, pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem.

Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć różne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było
od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”. Gatunkowo płyty „Ruby Dress Skinny Dog” nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno  głównym elementem spajającym całość jest energia której najjaskrawszym przykładem jest singel promujący wydawnictwo „Reconcile”:

21 października pojawi się ich debiutancki album, pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło.

Skład zespołu Curly Heads:

Dawid Podsiadło – wokal
Tomek Szuliński – gitara
Tomek Skuta – bas
Oskar Bała – gitara
Damian Lis – bębny

28.11.14 godz.20.00
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
ul. Purkyniego 1, Wrocław

wROCKfest.pl prezentuje:
CURLY HEADS

bilety:  39 zł – pierwsze 100 szt., 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl     

Comments are closed.