Noa, obdarzona anielskim głosem gwiazda z Izraela zaśpiewa we Wrocławiu! (30.11.14)

2014, archiwum — By on 4 września 2014 09:01

Marcin Kydryński oraz Ethno Jazz Festival zapraszają na pierwszy we Wrocławiu koncert światowej  sławy wokalistki z Izraela!

NOA,  czyli Achinoam Nini urodziła się w 1969 roku w Izraelu w rodzinie pochodzenia jemeńskiego. Do 17 roku życia mieszkała w Stanach Zjednoczonych w Nowym Jorku. Po powrocie do Izraela odbyła dwuletnią obowiązkową służbę wojskową w armii izraelskiej. Następnie rozpoczęła studia na renomowanej uczelni w Tel Avivie – Rimon School of Jazz and Contempory Music, gdzie poznała sławnego gitarzystę i kompozytora – Gila Dora. W 1991 roku ukazał się ich pierwszy album „Achinoam Nim and Gil Dor Live in Concert”, a dwa lata później kolejny, który zapoczątkował ich światową karierę muzyczną.

Jej talent i szczerość artystyczna przykuła uwagę m.in. takich wybitnych muzyków jak Quincy Jones, Sting czy Pat Metheny, który wyprodukował jej album „Noa” (1994).

To właśnie z tego krążka pochodzi światowy hit „I don’t know”. Noa  podbija serca widowni na całym świecie, także tej która w ogóle jej nie zna, wszystko za sprawą mocnego głosu oraz emocjonalnego przekazu jaki niesie jej muzyka.

„Piosenki Noa są tak nieprawdopodobnie doskonałe, że zastanawiasz się czy nie spadły nam z nieba…”  The Washington Post.

30.11.14 godz.19.00
Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 1, Wrocłąw

Marcin Kydryński&Ethno Jazz Festival prezentują:

NOA

bilety: 150 zł – I miejsca, 120 zł – II miejsca, 90 zł – III miejsca, 50 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.