Mela Koteluk zaśpiewa na 3 – Majówce we Wrocławiu!

2014, archiwum — By on 28 stycznia 2014 18:03

Miło nam poinformować, iż kolejną gwiazdą, która potwierdziła swój udział we wrocławskiej 3 – Majówce, jest Mela Koteluk!

Artystka wystąpi, obok potwierdzonych wcześniej zespołów Piersi i Hunter na Wyspie Słodowej na,  tradycyjnej już,  imprezie inaugurującej sezon plenerowych festiwali, która odbędzie się w czasie długiego majowego weekendu, w dniach 2 i 3 maja.

Od ubiegłego roku nie przestaje być o niej głośno. Jest laureatką nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej „Ale Sztuka”.

Jej wydana w maju 2012 roku pierwsza płyta „Spadochron” została okrzyknięta jednym z najlepszych debiutów roku, a utwory ją promujące, „Melodia ulotna” i „Wolna”, przez długie tygodnie utrzymywały się na listach przebojów większości rozgłośni radiowych. Muzyka Meli wypada z szufladek, jest poetycko, ale zadziornie, lirycznie i rockowo. Dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych, łobuzersko puszczających oko do eklektycznych konwencji, w połączeniu z magią tekstów autorstwa Meli, wprowadza na scenę polskiej muzyki rozrywkowej powiew świeżości. W czasie jesiennej trasy koncertowej promującej wydany album w 2012 roku, Mela za każdym razem gromadziła pełne sale fanów i same pozytywne recenzje.

Wiernych fanów 3 – Majówki zapraszamy do zakupu biletów i karnetów w promocyjnych cenach.

Za bilet jednodniowy zapłacicie tylko 35 zł,  za karnet 2 – dniowy 55 zł!

Warto pospieszyć się z zakupem – oferta ważna będzie tylko do 15. lutego, potem ceny wzrosną!

Na bieżąco będziemy informować o wykonawcach, którzy potwierdzili swój udział w imprezie.

Czekamy również na Wasze głosy – dołączcie do 3-Majówkowego profilu na fb http://www.facebook.com/pages/3-majówka/201431939868034  i przekażcie nam propozycje swoich ulubionych zespołów, które chcielibyście zobaczyć w 2014 roku.

 

3-MAJÓWKA – najlepsze polskie zespoły na najlepszej imprezie ro(c)ku!

2-3 maja 2014
Wyspa Słodowa, Wrocław
start godz.13.00

bilety: 35 zł – bilet jednodniowy (ważny na wybrany dzień),  55 zł – karnet 2-dniowy

Uwaga, promocyjna cena tylko do 15 lutego 2014!

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.