Dawid Podsiadło zaśpiewa w Eterze! (13.03.14)

2014, archiwum — By on 28 stycznia 2014 07:42

Odkrycie ubiegłego roku, jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce,  głos, który od pierwszych dźwięków intryguje i nie daje o sobie zapomnieć – Dawid Podsiadło wystąpi na pełnowymiarowym koncercie już 13. marca w klubie muzycznym Eter w ramach cyklu „wROCKfest.pl prezentuje”

Jego debiutancka płyta pt. „Comfort and Happiness” ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Album wszedł także na listy bestsellerów sklepów internetowych i okupuje czołowe miejsca w sklepach prowadzących sprzedaż digitalową np. Deezer, iTunes czy EMPIK.

W niezwykle krótkim czasie album osiągnął status platynowej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży  OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV).

Liczba słuchaczy i fanów nadal rośnie!

Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy. Współkompozytorem piosenek i producentem muzycznym płyty jest Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Łukaszem Zagrobelnym, Moniką Brodką i Noviką), a pod tekstami dwóch polskojęzycznych piosenek podpisała się Karolina Kozak.

Singiel  „Trójkąty i kwadraty” – ponad 4 miliony odsłon na kanale youtube, przez kilka tygodni  był na I miejscu Listy Przebojów „Trójki”.

Jego koncert na Heineken Opener Festival 2013 przeszedł do historii jako jeden z najlepszych występów otwierających festiwal. Na koncercie – Tent Stage – w pierwszym dniu festiwalu o godzinie 17.00 było ponad 8 tysięcy widzów.

29 października podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium, wyprzedanym na kilka tygodni przed występem, Dawid otrzymał Podwójną Platynową Płytę za ponad 60 tys. sprzedanych płyty, aby dwa miesiące później podczas koncertu sylwestrowego otrzymać Potrójną Platynę za 90 tys. sprzedanych egzemplarzy „Comfort and Happiness”.

13.03.14 godz.20.00
klub ETER
ul.Kazimierza Wielkiego 19
DAWID PODSIADŁO

bilety: 39 zł – pierwsze 200 szt., 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon) – 60 zł

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.