3-Majówka 2014! Najgłośniejszy weekend w Polsce! (2-3.05.14)

2014, archiwum — By on 24 stycznia 2014 17:10

Bez wątpienia 3 Majówka na stałe wpisała się w coroczne polskie imprezy plenerowe i nie bez powodu jest nazywana najgłośniejszym weekendem w Polsce! Prezentujemy artystów, którzy wystąpią we Wrocławiu 2 i 3 Maja!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farben Lehre i Dr Misio zagrają na 3-Majówce we Wrocławiu!

Do składu 3 – Majówki, odbywającej się w długi majowe weekend na Wyspie Słodowej we Wrocławiu,  dołączają dwa kolejne zespoły – legenda polskiego punk rocka Farben Lehre i, przebojem zdobywająca rodzimy rynek muzyczny,  grupa Dr Misio!

Zespołu Farben Lehre nie trzeba specjalnie przedstawiać polskiej publiczności, to obecny od 1986 roku na scenie muzycznej zespół punkrockowy z Płocka z wokalistą Wojtkiem Wojdą, pomysłodawcą i organizatorem znanej trasy koncertowej Punky Reggae Live, która rokrocznie odwiedza kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast.

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – aktora, scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego głównie ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „ Drogówka”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Przypominamy, że wcześniej swój udział w 3 – Majówce potwierdzili już następujący wykonawcy: Piersi, Jamal, Bethel, Waglewski Fisz Emade, Mela Koteluk, Coma, Stachy na Lachy, Indios Bravos i Hunter, a lista artystów nie jest jeszcze zamknięta.

3-MAJÓWKA 2014 – najlepsze polskie zespoły na najlepszej imprezie ro(c)ku!
2-3 maja 2014, Wyspa Słodowa, Wrocław

2.05.14, start godz.13.00
BETHEL, WAGLEWSKI FISZ EMADE, COMA, INDIOS BRAVOS, DAWID PODSIADŁO, HAPPYSAD

3.05.14, start godz.13.00
JAMAL, PIERSI, MELA KOTELUK, HUNTER, STRACHY NA LACHY, FARBEN LEHRE, DR MISIO

bilet jednodniowy: 55 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu
karnet 2 – dniowy:  85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.