The Webb Sisters – wokalny duet znany z koncertów Leonarda Cohena wystąpi w Synagodze! (11.03.14)

2014, archiwum — By on 19 grudnia 2013 07:17

Ethno Jazz Festival zaprasza 11. marca do Synagogi Pod Białym Bocianem na wyjątkowy koncert, adresowany do fanów zarówno znakomitej wokalistyki i instrumentalistyki, jak i kobiecej urody i wdzięku.

Po raz pierwszy w Polsce na solowym koncercie wystąpi duet, znany na całym świecie z anielskich głosów towarzyszących Leonardowi Cohenowi od lat w jego występach, a mianowicie The Webb Sisters.

Dynamiczne, ekspresyjne, a zarazem harmonijnie wykonane utwory przy dźwiękach gitary i harfy przenoszą słuchaczy w świat folku i folk-jazzu rodem z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

The Webb Sisters wydały trzy albumy, występowały przed milionową publicznością na całym świecie towarzysząc Leonardowi Cohenowi, nieodmiennie zafascynowanemu ich pięknem, talentem i wrażliwością muzyczną, śpiewały dla Księżniczki Anny i Królowej Elżbiety. Ponadto zostały zaproszone przez Stinga do gościnnego występu  na jego albumie „If On a Winter’s Night..”.

Kiedy nie są w trasie z Leonardem Cohenem, Webb Sisters znajdują czas  aby występować z wieloma innymi znakomitymi artystami: Jamie Cullum’em, Rufusem Wainwrightem, Gotye, Jasonem Mraze’em, Katie Melua i innymi.

Ostatnio weszły do studia nagrań, by zrealizować swój kolejny album, którego premiera będzie miała miejsce na wiosnę 2014 r.

 

11.03.14 godz.19.00 Synagoga Pod Białym Bocianem, ul. Włodkowica 7

Ethno Jazz Festival prezentuje:
THE WEBB SISTERS

bilety: 100 zł – I miejsca, 75 zł – II miejsca, 50 zł – III miejsca, 35 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Comments are closed.