Uwaga! Zmiana miejsca: Imany – zjawiskowa francuska wokalistka powraca do Wrocławia! (15.04.13)

2013, archiwum — By on 11 lutego 2013 08:54

Informujemy, że ze względu na przedłużający się remont w klubie Eter, koncert Imany we Wrocławiu zostaje przeniesiony do Hali Orbita. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca, do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów siedzących (nienumerowanych) w cenie 160 zł.

Osoby chcące dokupić miejscówkę do biletu stojącego, mogą to zrobić za dopłatą 50 zł, w punktach sprzedaży w których nabyły wcześniej bilet, jak też przed samym koncertem, o ile będą jeszcze dostępne miejsca siedzące.

Informujemy, że na koncert w Orbicie są jeszcze dostępne ostatnie miejsca stojące!
Za wszelkie wynikłe utrudnienia w imieniu artysty i organizatora, przepraszamy.

 

Po znakomitym grudniowym koncercie we Wrocławiu, artystka zdecydowała się na kolejną wizytę w naszym mieście. Już 15 kwietnia w klubie Eter  Hali Orbita nadarzy się okazja do podziwiania talentu Imany!

Imany po Ayo i Zaz jest kolejną wokalistką zdobywającą ogromną popularność w Polsce.

Historia Imany jest zupełnie nieprzeciętna, tak zresztą jak jej muzyka. Wszystko zaczęło się 3 lata temu, kiedy nieznana nikomu, wyjątkowej urody dziewczyna wylądowała w Paryżu. W małej walizce oprócz ubrań było tylko portfolio i płyta demo z 6 utworami. To był kluczowy moment w życiu Imany. Poprzednie 7 lat spędziła pracując jako modelka w Nowym Jorku. Imany porzuciła karierę w modellingu i zajęła się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie – muzyką.

Bez żadnego doświadczenia w showbiznesie, z dnia na dzień, ta pochodząca z wielodzietnej  rodziny afrykańskich emigrantów Francuzka postanowiła spróbować szczęścia w Paryżu. Z pomocą swojej siostry Fatou zaczęła dawać pierwsze koncerty. Jej zjawiskowy głos, mający w sobie melancholię przypominającą Tracy Chapman i klasę Billie Holiday szybko przysporzył artystce rzeszę wiernych fanów. Zaczęła występować w coraz bardziej prestiżowych miejscach i otwierała koncerty najbardziej znanych artystów – wystąpiła m.in. przed Angie Stone.

Czasy, kiedy jako dziewczynka wstydziła się swojego głosu poszły na szczęście w niepamięć. Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył Ayo. To on dopomógł artystce w realizacji jej największego marzenia – nagraniu albumu. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę Shape of a Broken Heart. W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy.

Jej debiutancka płyta pokryła się podwójną platyną w Polsce! Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek w Europie. Artystka w grudniu odwiedziła Polskę na 2 koncertach, które zostały wyprzedane do ostatniego miejsca! Teraz będzie szansa, aby ponownie zobaczyć tą zjawiskową wokalistkę.

 

15.04.13 godz.20.00 Hala Orbita, ul.Wejherowska
IMANY

bilety:  110 zł – stojące; miejsca siedzące – 160 zł

Osoby chcące dokupić miejscówkę do biletu stojącego, mogą to zrobić za dopłatą 50 zł, w punktach sprzedaży w których nabyły wcześniej bilet, jak też przed samym koncertem, o ile będą jeszcze dostępne miejsca siedzące.

rezerwacje: bilety@o2.pl

Bilety dostępne w bileteriach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci  Eventim (www.eventim.pl)i Ebilet (www.ebilet.pl)

Tags:

Comments are closed.