Uwaga! Zmiana daty: Raz, Dwa, Trzy zagra w Imparcie (11.12.12)

2012, archiwum — By on 16 października 2012 07:58

Informujemy, iż uległa zmiana wrocławskiego koncertu zespołu Raz, Dwa,Trzy. Koncert odbędzie się 11 grudnia 2012 , a nie jak wcześniej zapowiadano 30 października. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian. Bilety zakupione na październikowy termin zachowują ważność. Przepraszamy za zaistniałe komplikacje.

Ulubieńców wrocławskiej publiczności będziemy mieli okazję ponownie podziwiać 30 października na scenie Centrum Sztuki IMPART.

Zespół Raz, Dwa, Trzy rozpoczął działalność w 1990 roku w Zielonej Górze. Wiosną tego samego roku wziął udział w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie zdobywając Grand Prix Festiwalu, nagrodę za teksty, muzykę, aranżacje, nagrodę im. Wojtka Bellona, nagrodę Jacka Kaczmarskiego oraz prywatną nagrodę J.K. Pawluśkiewicza. W kolejnych latach zespół brał udział w następujących po sobie edycjach festiwali w Krakowie i w Opolu. Na początku lat 90. został zaproszony również na festiwal w Jarocinie. W kolejnych latach powstały kolejno płyty – debiutancka, analogowa płyta „Jestem Polakiem”, „To ja”, następnie „happy spirit” – płyta „Cztery” i ”Sufit”, „bridge music” na płycie „Niecud”. Zespół na krążku „Cztery” (nominacja do Fryderyków) i ”Sufit” nawiązał współpracę z Wojciechem Waglewskim jako producentem.

Następną płytą nagraną był koncert zarejestrowany w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu. Na zlecenie „Trójki” zespół przearanżował kilkanaście piosenek wielce cenionej w kraju autorki słów do piosenek i wykonał je w piątą rocznicę śmierci poetki. Płyta zyskała status „platynowej”. Została również nominowana do Fryderyków 2002 w osobliwej kategorii „Muzyka Popularna”. Rok później ukazał się studyjny, autorski album „Trudno nie wierzyć w nic”, który ugruntował pozycję zespołu „Raz Dwa Trzy”. Za tę płytę „RDT” nominowany został do Fryderyków 2003, aż w siedmiu kategoriach. Otrzymał pięć statuetek – w kategorii „Muzyka Alternatywna” za „Piosenkę Roku”, „Produkcję”, „Teksty”, „Płytę Roku”, „Grupę Roku”. Płyta rozeszła się do tej pory w ponad stutysięcznym nakładzie i zyskała status płyty „platynowej”. W marcu 2007 roku na zamówienie Przeglądu Piosenki Aktorskiej zespół przygotował program z piosenkami Wojciecha Młynarskiego.

10 czerwca zespół nagrał koncertowy materiał płytowy z jego piosenkami. Od premiery płyty we wrześniu 2007 album osiągnął status podwójnej platyny sprzedając się w ilości ok. 70 tys. egzemplarzy. Podczas kwietniowej Gali Fryderyki 2008 zespół otrzymał dwa wyróżnienia – w kategorii „Zespół Roku”, oraz statuetkę za Płytę Roku w kategorii „POP”. W międzyczasie redakcja Tygodnika Przekrój uhonorowała grupę tytułem „Fenomen Roku 2007”. Firma „Empik” uhonorowała zespół nagrodą „Asa Empiku” za najlepszą sprzedaż fonogramów w 2007 roku. W lipcu 2008 grupa wygrała kategorię TOP na Festiwalu „Top-Trendy” za największą ilość sprzedanych egzemplarzy płyty „Raz, Dwa, Trzy – Młynarski” w 2007 roku.

 

Skład zespołu:
Adam Nowak – gitara, śpiew;
Grzegorz Szwałek – pianino elektryczne, akordeon;
Jacek Olejarz – perkusja;
Jarek Treliński – gitara elektryczna;
Mirek Kowalik – gitara basowa

RAZ, DWA, TRZY

11.12.12 godz. 20.00

C.S.Impart
ul.Mazowiecka 17

bilety:
100 zł – I miejsca
80 zł – II miejsca
60 zł – III miejsca,
40 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik
oraz na stronach www.biletin.pl iwww.ticketpro.pl

rezerwacjebilety@o2.pl

Comments are closed.