Bonobo Live Band we Wrocławiu! (9.04.11)

2011, archiwum, foto — By on 31 stycznia 2011 13:09

Bonobo, mistrz nastrojowego nowego jazzu/downtempo i autor znakomicie przyjętej płyty “Black Sands”, w kwietniu zagra we Wrocławiu z zespołem w 7-osobowym składzie!

Bonobo Live Band zaprezentuje się w Polsce w ramach swojego europejskiego tournee.
Wrocławski koncert odbędzie się 9 kwietnia w klubie Eter w ramach cyklu „ wROCKfest.pl prezentuje” i będzie po Poznaniu i Warszawie trzecim i ostatnim z koncertów zaplanowanych w ramach polskiej minitrasy Simona Greena i jego zespołu.

Simon Green aka Bonobo, brytyjski producent, kompozytor i DJ, swoją karierę muzyczną rozpoczął w roku 2000. Jego nowatorski styl szybko zyskał uznanie mediów i słuchaczy, co przypieczętowała współpraca Greena z kultową londyńską wytwórnią Ninja Tune, z którą artysta związany jest do dziś.

Wydany w 2010 roku czwarty już album Bonobo potwierdził jego niekwestionowaną pozycję lidera w lidze podszytego soulem i jazzem downtempo. Kompozycyjny talent tego artysty, jego aranżacyjny smak i swoboda w operowaniu paletą dźwiękowych barw nigdy wcześniej nie zachwycały w równym stopniu co właśnie na “Black Sands”! Gościnnie na płycie udziela się znakomita wokalistka Andreya Triana, zestawienie tych osobowości stworzyło zupełnie nową jakość na polu tanecznego soulu!

wROCKfest.pl prezentuje:
BONOBO Live Band

9.04.11 godz.19.00
Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19

Ceny biletów:
90 zł – pierwsze 300 szt., 105 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl
FOTO (autor: Jarek Pępkowski)

Tags:

Comments are closed.