Myslovitz zagra w Eterze (27.02.11)

2011, archiwum — By on 27 stycznia 2011 12:01

27lutego , we wrocławskim klubie Eter zagra zespół Myslovitz. Suportem naczelnych polskich britpopowców, będzie wrocławska formacja Japoto.

Myslovitz chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół jest właśnie na końcowym etapie nagrywania dziewiątego studyjnego albumu we wrocławskim studiu „Fonoplastykon”. Nowy album ma ukazać się 31 maja 2011 roku, a póki co, panowie w przerwach od nagrywania, koncertują. Na wrocławskim koncercie z pewnością można będzie liczyć na próbkę tego, co ma ukazać się dopiero w maju, z pewnością zagrają też swoje najbardziej znane kawałki, jak „długość dźwięku samotności”, „Zwykły dzień”, czy „Z twarzą Marylin Monroe”. Na tym koncercie po prostu trzeba być!

Zespół Japoto, choć może brzmieć jak zupełna nowość, składa się z samych profesjonalistów: Damian Pielka, Krzysztof Zalewski, Michał Mioduszewski i Tomasz Les współpracowali do tej pory z takimi artystami, jak Lech Janerka, No!No!No!, Hey, czy Pogodno. Jako Japoto, panowie serwują publiczności uzależniające melodie, zawadiackie riffy, hipnotyczne loopy, wibracje, dub; do tego świetne wokale i teksty po polsku i angielsku (czasem jednocześnie w tej samej piosence). Klarowna wizja sprawia, że każda kolejna piosenka, a nawet każda jej cześć zaskakuje i aż prosi się o więcej.
MYSLOVITZ, Japoto
27.02.11 godz. 19.00

klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19
bilety: 43 zł pierwsze 300 szt., 48 zł przedsprzedaż, 55 zł w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

kup bilet online: http://www.biletin.pl/event,show,45,myslovitz.html

Tags: ,

Comments are closed.