COMA „POWER OFF” – dodatkowy koncert (19.12.10)

2010, archiwum — By on 12 grudnia 2010 15:58

W związku z ogromnym zainteresowaniem akustycznym koncertem Comy organizatorzy wspólnie z zespołem postanowili zorganizować dodatkowy koncert dla wrocławskich fanów. Koncert odbędzie się 19 grudnia w klubie Eter, bilety wkrótce trafią do sprzedaży – radzimy pospieszyć się z ich zakupem.

Podczas tegorocznej jesiennej trasy COMA po raz kolejny udowodni, że jej muzyka jest wielowymiarowa. Po płycie LIVE, Koncercie Symfonicznym, tym razem w wielu miastach w Polsce zabrzmią wersje akustyczne jej utworów.
Jak mówi Rogucki: “Postawiliśmy przed sobą i przed naszą publicznością kolejne wyzwanie. Repertuar COMY prezentowany bez czadu, klimatycznie – do posłuchania, zanurzenia się w dźwiękach.Zaprosiliśmy dodatkowych muzyków, którzy na co dzień mają do czynienia z muzyką klasyczną. Z tego powinien wyjść bardzo zaskakujący spektakl.”

COMIE w wersji akustycznej, będą bowiem towarzyszyć muzycy grający na instrumentach klasycznych. Poza powiększonym składem muzycznym, na trasie zaprezentowane zostaną specjalnie zaaranżowane utwory ze wszystkich płyt zespołu, a także kilka nowych kompozycji z anglojęzycznej płyty “Excess”. Trasa będzie kontynuacją udanego już eksperymentu z Orkiestrą Symfoniczną. Reżyseria jesiennych koncertów powstała właśnie w oparciu o ten pomysł.


COMA – koncert akustyczny “Power off””
19.12.10 godz.19.30
klub ETER, ul. Kazimierza Wielkiego 19

miejsca siedzące (I sektor): 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące (II sektor): 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Wejście do klubu od godz.18.30
rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: ,

Comments are closed.