Muzyczne Hity Elity – śpiewa Jerzy Skoczylas z zespołem! (25.09.19)

2019, archiwum — By on 7 lipca 2019 16:03

„Muzyczne Hity Elity” – śpiewa Jerzy Skoczylas z zespołem!

„Czego się boisz głupia”, „Do serca przytul psa”, „Kurna Chata” czy „Bilans musi wyjść na zero” – te piosenki wrocławskiego kabaretu Elita śpiewała cała Polska.
Jan Kaczmarek, Andrzej Waligórski, Leszek Niedzielski, Stanisław Szelc i Jerzy Skoczylas stworzyli we Wrocławiu super-grupę, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii nie tylko polskiego kabaretu, ale i polskiej piosenki.
25 września zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert „Muzyczne Hity Elity”, w którym przypomnimy najważniejsze piosenki kabaretu Elita i Studia 202.

Znane wszystkim przeboje usłyszymy w nowych, specjalnie przygotowanych aranżacjach na pełny zespół pod kierownictwem Marka „Stinga” Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy.
Gospodarzem wieczoru oraz jednym z wykonawców będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu Elita, autor i aktor Radiowego „Studia 202”. Wspólnie z nim zaśpiewają młode i utalentowane wokalistki Agnieszka Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland i Marta Dzwonkowska – wokalistka, aktorka Teatru Muzycznego Capitol.

Podczas koncertu nie zabraknie wspomnień i okazji do wspólnego śpiewania.

25.09.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
MUZYCZNE HITY ELITY – Jerzy Skoczylas z zespołem
miejsca siedzące: 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
miejsca stojące: 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl
Uwaga, w okresie wakacyjnym kasa biletowa w Starym Klasztorze jest nieczynna!

Comments are closed.