MAMMA MIA – The best of ABBA w Starym Klasztorze! (14.09.2024)

polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 21 czerwca 2024 13:35

Miłośników zespołu ABBA i jego kultowych przebojów zapraszamy 14 września do Starego Klasztoru na muzyczny wieczór MAMMA MIA, czyli  The best of to ABBA!

 

ABBA to szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony w 1972 przez Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. Uważani są za jeden z najbardziej znaczących na rynku oraz kasowych zespołów muzycznych w historii, który sprzedał ponad 300 mln płyt na świecie.

Koncert „Mamma Mia – The best of ABBA” to wspaniała muzyczna podróż, podczas której zabrzmią  takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money czy Knowing Me Knowing You i wiele innych doskonale znanych publiczności hitów.

Koncert z pewnością wywoła u starszych słuchaczy wiele wspomnień z czasów młodości, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki. Sam koncert będzie hołdem dla tej fenomenalnej formacji muzycznej, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. 

Kreacje w stylu  epoki  lat 70′ mile widziane :)

Przebojowy wieczór poprowadzą Nikola Warda, Anna Szul oraz Damian Szewczyk. Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Waldemar Maszyński – piano
Aleksander Klewaczew – gitara
Michał Kuźnicki – gitara basowa
Marceli Foltan – perkusja

14.09.24 godz. 20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
MAMMA MIA – The best of ABBA
miejsca siedzące: 75 zł – I pula
miejsca stojące/tańczące: 50 zł – I pula

Comments are closed.