FUCK OFF FESTIWAL 2024 – zagrają ŁYDKA GRUBASA, TRANSGRESJA i WODA SKI BLA (22.11.2024)

polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 14 czerwca 2024 15:28

Czołem Ludziska!
Alternatywnych festiwali jest wiele, ale takiego jeszcze nie było! Muzyka rockowa jak żadna inna powinna ze sobą nieść bezpośrednie, szczere i dosadne przesłania.Obśmiewać wszystko co jest patologią i fasadą. Są grajkowie, którzy lubią srogo pocisnąć ze sceny, niekoniecznie owijając w bawełnę. Masz czasem wstać i powiedzieć „Aaaaaaa! Fuck Off wszyscy odemnie, grrrr”

No to chodź do nas, wykrzyczmy to razem ze sceny i pod sceną!

22 listopada w Starym Klasztorze zagrają dla Ciebie:
ŁYDKA GRUBASA – mieszająca wszystkie gatunki muzyczne i śpiewająca w sarkastyczny sposób na każdy temat – od składek społecznych po romanse i od ogórków kiszonych po koparki
TRANSGRESJA – zielono – czarne Ludy wykonujące emocjonalny, melodyjny, nowoczesny metal podlany elektroniką, o tekstach szczerych i osobistych tak, że poczujesz się jakbyś Ty śpiewał
WODA SKI BLA – Koniunkcja Merkurego, dwóch bananów i psa w rajtuzach po kostki. Równie dobrze można by było się nazywać Ramzes albo Waltornia, ale kto dziś słucha waltorni!?

Zespoły doskonale się znają i wielokrotnie przeplatały się po wszelakich scenach. Teraz pocisną razem w pancernym zestawie, zdecydowane na totalną szczerość i bezkompromisowość, zapewnią Ci najbardziej jebitny koncert roku!

Zapraszamy! Fuck Off Festiwal czeka! Rebelia niech nie zwleka!

22.11.24 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Fuck Off Festival 2024
ŁYDKA GRUBASA, TRANSGRESJA, WODA SKI BLA
bilety: 89 zł – I pula (100 szt), 99 zł – II pula
miejsca siedzące ( balkon): 120 zł

Comments are closed.