HUNTER zagra w Starym Klasztorze(18.10.24)

polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 23 maja 2024 04:00

wROCKfest.pl zaprasza 18 października do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na klubowy koncert zespołu HUNTER

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.

W ciągu ponad 35 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych) a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów. Zespół dziś tworzą: Drak – gitara/wokal, Pit – gitara, Saimon – bas, Jelonek – skrzypce, Daray – perkusja, Letki – instrumenty perkusyjne

18.10.24 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
HUNTER
bilety: 80 zł – I pula 100 szt, 90 zł – II pula 100 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 100 zł

Comments are closed.