HIPPIE NIGHT – muzyka przełomu lat 60/70 w Starym Klasztorze(20.03.24)

polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 1 lutego 2024 17:32

Już 20 marca, u progu nadchodzącej wiosny, zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na pełen kolorów koncert, gdzie królować będzie hipisowska energia przełomu lat 60 i 70-tych.
Słowa Peace & Love będą tego wieczoru motywem przewodnim. Projekt powstał z zamiłowania do kultu hipisów, ich ideologii, muzyki – bluesowej, rockowej, progresywnej, która będzie wybrzmiewać po sam dach.
Kultową muzyką poruszą Was artyści, dzięki którym poczujecie klimat wolności i wszechobecnego luzu. Wykonają utwory z repertuaru m.in. Janis Joplin, Jimi Hendrix, Carole King, Mamas & Papas, Jefferson Airplane, Shocking Blue czy polska grupa Breakout. Wraz z muzyką przeniesiemy się w czasie i przestrzeni do miejsc, które zapisały się w historii muzyki na zawsze. Będzie to idealny wieczór nie tylko dla wielbicieli ruchu hipisowskiego, ale i dla wszystkich tych, którzy cenią sobie radość, szczęście i miłość płynące z muzyki! Zapraszamy do wspólnej zabawy – osoby ubrane w hippisowskim stylu ” dzieci – kwiatów” będą mogły nabyć bilety w ulgowej cenie
Make love not war ! All people are one !

HIPPIE NIGHT poprowadzi Wiktoria Wlaźlik wraz z zespołem w składzie:
– Nikola Warda – chórki
– Anna Szul – chórki
– Maciej Knop – gitara
– Rafał Krzywosz – bass
– Olek Miśkiewicz – klawisze
– Filip Laszuk – perkusja
oraz zaproszeni goście!

20.03.24 godz. 20.00 Stary Klasztor – Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1
HIPPIE NIGHT
bilety: 50 zł
bilety ulgowe dla osób ubrane w hippisowskim stylu ” dzieci – kwiatów” – 40 zł

Comments are closed.