WAGLEWSKI FISZ EMADE wystąpią w Starym Klasztorze(13.01.24)

2023, polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 21 listopada 2023 19:05

wROCKfest.pl zaprasza 13 stycznia do Starego Klasztoru na klubowy koncert projektu WAGLEWSKI FISZ EMADE
Oprócz utworów z najnowszej płyty pt. „Duchy ludzi i zwierząt” usłyszymy materiał z poprzednich albumów rodziny Waglewskich.

Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.
Po siedmiu latach od złotej płyty „Matka Syn Bóg”, Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt”. Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na „Duchach ludzi i zwierząt” brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: „Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna…”
Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

13.01.24 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
WAGLEWSKI FISZ EMADE
bilety: 110 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 130 zł

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.