NOSOWSKA, KRÓL i MIUOSH – WrocLove Fest 2024 z okazji Dnia Kobiet we Wrocławiu(8.03.24)

polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 8 listopada 2023 18:09

Zapraszamy na specjalną edycję festiwalu WrocLove Fest z okazji Dnia Kobiet.
8 marca w Hali Stulecia wystąpią KASIA NOSOWSKA, BŁAŻEJ KRÓL oraz MIUOSH x FDG. Orkiestra
Każdy z artystów zagra pełny koncert ze swoim zespołem, ale na scenie spodziewać możemy się także niecodziennych muzycznych kolaboracji stworzonych specjalnie na wrocławski koncert.

NOSOWSKA to klasa sama w sobie, wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, a tę ostatnią wydała w maju 2023 roku. Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „Degrengolada”, a także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

MIUOSH, po sukcesach wspólnych występów z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, powrócił z nowym albumem studyjnym po blisko czteroletniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa.
Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent wystąpi we Wrocławiu z muzykami z FDG. Orkiestry w poszerzonym składzie.

BŁAŻEJ KRÓL od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Przemierzył całą Polskę z najnowszym albumem „W KAŻDYM (polskim) DOMU” i jako jedna z gwiazd trasy MĘSKIE GRANIE. Ostatnio, razem z Kasią Nosowską, wystąpił w superprodukcji BEKSIŃSKI.LIVE m.in. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Wrocławskie obchody Dnia Kobiet w ramach festiwalu WrocLove Fest zapowiadają się wyśmienicie – nie przegapcie tego wydarzenia! Dzień Kobiet 2024 najlepiej świętować na koncercie!

8.03.24 godz.18.00 Hala Stulecia ul. Wystawowa 1
WrocLove Fest – Dzień Kobiet 2024
NOSOWSKA | BŁAŻEJ KRÓL I MIUOSH x FDG. Orkiestra
miejsca siedzące : 130 zł – I pula
miejsca stojące: 100 zł – I pula

Bilety dostępne w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.