KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWY z zespołem JOSE TORRES &HAVANA DREAMS(3.12.23)

wrockfest.pl prezentuje — By on 19 października 2023 16:58

W sobotę 2 grudnia serdecznie zapraszamy na KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWY, który jest już tradycją w Starym Klasztorze. Zwykle to najbardziej roztańczona impreza roku, na tegorocznej edycji Jose Torres zaprezentuje zespół HAVANA DREAMS w nowej odsłonie – gościem specjalnym będzie znany, kubański artysta – kompozytor, wokalista Livan Valdes, słynący z wyjątkowego głosu i bardzo szerokiego repertuaru – salsa, bolero, bachata.
Zespołowi towarzyszyć będą tancerze Torres Art Studio – Izabela Torres, Jacqueline Laza Carrera, Yeranni Poll, Kate Promylova, którzy jak co roku roztańczą andrzejkową publiczność. Oprócz animacji i zabaw tanecznych przed i w trakcie koncertu, odbędą się pokazy korzeni muzyki kubańskiej.
Całość oprawi muzyka mechaniczna przeboje latynoskie, które zaprezentuje JOSE TORRES – w tej roli wystąpi jaki redaktor muzyczny Radia NOWY ŚWIAT programu DE CUBA SU MUSICA.
Jak co roku zachęcamy publiczność do najbardziej „odjazdowego” kolorowego stroju karaibskiego, a podczas II części koncertu pięć najlepszych „karaibskich kostiumów” wybiorą i nagrodzi Jury, w skład którego wejdą muzycy/tancerze Torres Art Studio.

Program imprezy:
21.00 start DJ
22.00 pokaz korzenie salsy Torres Art Studio, a po nim nauka kroków do najbardziej znanych kubańskich tańców jak – salsa, mambo, cha cha cha, merengue, bachata, conga , son itp.
22.30 Koncert – I część
23.15 DJ muzyka mechaniczna
23.30 kolejny blok zabaw z publicznością i w nim cd nauka kroków do najbardziej znanych kubańskich tańców jak – salsa, mambo, cha cha cha, merengue, bachata, conga , son itp.
23.45 Koncert – II część
podczas koncertu wybór najbardziej kolorowych karaibskich przebrań uczestników imprezy
00:30 DJ muzyka mechaniczna

2.12.23 godz. 21.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
KARAIBSKI BAL ANDRZEJKOWY
z zespołem JOSE TORRES & HAVANA DREAMS
bilety :
wejściówka stojąco-tańcząca: 80 zł – I pula
miejsce siedzące przy stoliku w Sali Gotyckiej (balkon): 130 zł – pula
miejsce siedzące przy stoliku w restauracji Stary Klasztor (poza salą taneczną): 100 zł – pula

zorganizowane grupy prosimy o wcześniejszy kontakt z restauracją pod adresem rezerwacje@staryklasztor.com.pl w celu ustalenia układu miejsc

dla grup od 15-20 osób , oferta specjalna , możliwość rezerwacji sali na wyłączność z dodatkowym cateringiem i obsługą ( oferta obowiązuje tylko dla posiadaczy biletów na koncert w cenie 100 zł,) kontakt pod adresem rezerwacje@staryklasztor.com.pl

Uwaga! Ilość miejsc siedzących ograniczona!

Comments are closed.