SIMPLY THE BEST – Tribute to TINA TURNER (21.09.23)

2021, archiwum, polecane, wrockfest.pl prezentuje — By on 28 lipca 2023 18:37

W maju tego roku cały świat obiegła wiadomość o śmierci ikony sceny rockowej – TINY TURNER.
Obecna na estradzie od lat 50- tych XX wieku, Tina Turner, a właściwie Anna Mae Bullock, stała się dla wielu wokalistek na całym świecie niedoścignionym wzorem i źródłem muzycznych inspiracji.
W hołdzie dla nieodżałowanej „babci rocka” Stary Klasztor zaprasza 21 września na specjalny koncert SIMPLY THE BEST – Tribute to TINA TURNER.
Z repertuarem Tiny Turner zmierzą się trzy czołowe wrocławskie wokalistki, znane publiczności z telewizyjnych programów muzycznych oraz licznych koncertów: MONIKA WIŚNIOWSKA – BASEL, NATALIA LUBRANO oraz JOANNA KWAŚNIK
Akompaniować im będzie zespół znakomitych muzyków w składzie:
Tomasz Basel – piano, Michał Wilczynski – gitara, Żenia Betliński – gitara basowa oraz Mateusz Maniak – perkusja
Utwory Tiny Turner należą do tych najbardziej rozpoznawanych na świecie. „Simply The Best”, „What’s Love Got To Do With It „, „Proud Mary” , „We Don’t Need Another Hero” – to tylko niektóre z wielu znanych tytułów. Jak zabrzmią te utwory w Starym Klasztorze? Dowiemy się już 21 września. Powierzamy je tego dnia w ręce trzech świetnych wrocławskich wokalistek. Z takimi przebojami i takimi wykonawcami wieczór na pewno będzie udany.

21.09.23 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
SIMPLY THE BEST – Tribute to TINA TURNER
miejsca siedzące: 70 zł – I pula
miejsca stojące: 45 zł – I pula

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Comments are closed.