KIM NOWAK powraca z nową płytą(16.11.23)

2023 — By on 31 maja 2023 08:59

wROCKfest.pl zaprasza 16 listopada do Starego Klasztoru na koncert formacji KIM NOWAK promujący nową płytę pt. „My”

„My” – trzeci studyjny album zespołu, premiera październik 2023r.

KIM NOWAK zespół garaż-rockowy założony w 2009 roku przez Michała Sobolewskiego oraz braci Emade i Fisza Waglewskich powraca 11 lat po premierze albumu „Wilk”. Do składu dołączył Staszek Wróbel grający na gitarze basowej. Spontaniczna reaktywacja KIM NOWAK jest wynikiem tęsknoty za tym, co w rockowym graniu najważniejsze: energetycznym, bezpretensjonalnym brzmieniem i niebanalnym przekazem.
Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „My”, który daje fanom przedsmak tego, co będą mogli usłyszeć w najnowszej odsłonie projektu KIM NOWAK pod tym samym tytułem. Trzecia płyta to wycieczka w stronę eterycznych opowieści, dojrzałych brzmień i szczerych emocji. Album wypełniony jest prostymi, post-punkowymi brzmieniami, typowymi dla alternatywnej, garażowej estetyki gitarowej. Niezmienne najbardziej rozpoznawalnym elementem, nadającym całości materiału wyjątkowej głębi, pozostają teksty Fisza jaki i niebanalna, charakterystyczna gra Michała Sobolewskiego.

16.11.23 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
KIM NOWAK
bilety: 99 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 120 zł

Sprzedaż biletów od 2.06.23

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Comments are closed.