LUXTORPEDA(25.11.23)

wrockfest.pl prezentuje — By on 23 maja 2023 14:55

wROCKfest.pl zaprasza na jesienny koncert zespołu Luxtorpeda.
25 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze poznańska formacja zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. „Omega”. Na koncercie nie zabraknie także największych i dobrze znanych publiczności hitów Luxtorpedy.

Album „Omega” ujrzał światło dzienne w maju 2022. Na najnowszej płycie Luxtorpedy znalazło się 11 premierowych utworów ostro komentujących rzeczywistość. Do takich liryków musiała powstać mocna i surowa muzyka, brzmieniem nawiązująca do lat 90. To analogowe i bezkompromisowe oblicze Luxtorpedy, jest najmocniejszym albumem w historii tego zespołu. Materiał z siódmego studyjnego albumu zespołu będzie można usłyszeć na żywo w Starym Klasztorze. W trakcie koncertu nie zabraknie również utworów z poprzednich płyt grupy.
Zespół Luxtorpeda powstał z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta „Litzy” Freidricha (Acid Drinkers, Turbo, Flap Jack, 2Tm2,3, Arka Noego, KNŻ), który do współpracy zaprosił: gitarzystę Roberta Drążka, basistę Krzysztofa Kmiecika (Armia, 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel (52 Dębiec).

25.11.23 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
LUXTORPEDA
bilety: 79 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 100 zł

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.