CO ZA WIECZÓR, CO ZA NOC – przeboje polskiego rocka lat 90′ w Starym Klasztorze(1.04.23)

2023 — By on 28 lutego 2023 14:19

Miłośników gitary i polskiego rocka zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu WrocLove Guitar Top – imprezy, która skupia czołówkę wrocławskich gitarzystów rockowych, bluesowych i jazzowych.
W sobotę1 kwietnia, dokładnie na miesiąc przed Gitarowym Rekordem Świata 2023, spotkamy się w Starym Klasztorze i zagramy największe przeboje polskiego rocka lat 90′ – a jest w czym wybierać :)
Hey, Myslovitz, Wilki, Róże Europy, Elektryczne Gitary, Varius Manx, De Press, Formacja Nieżywych Schabuff, Rotary, Kazik, Edyta Bartosiewicz, Justyna Steczkowska, Renata Przemyk, Kayah … – zapowiada się długi wieczór pełen muzycznych niespodzianek! Co za wieczór, co za noc :)
Do wspólnego śpiewania zaproszą: Nikola Warda, Damian Szewczyk i Adam Sypuła.
Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie WrocLove Band pod kierownictwem Marka „Stinga” Popowa, który do gościnnego udziału w koncercie zaprosi najlepszych wrocławskich gitarzystów.

Podczas imprezy można będzie otrzymać plakaty i inne gadżety Gitarowego Rekordu Świata 2023 oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia z logiem Gitarowego Rekordu lub z wrocławskimi gwiazdami gitary
Dla uczestników Gitarowych Rekordów z poprzednich lat przewidziane są ulgowe bilety na koncert z 30% zniżką

1.04.23 godz. 20:00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
CO ZA WIECZÓR, CO ZA NOC – przeboje polskiego rocka lat 90′
miejsca siedzące: 70 zł – I pula
miejsca stojące: 45 zł – I pula
30% zniżki dla posiadaczy Certyfikatu Gitarowego Rekordu Świata/Guinnessa z dowolnego roku

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.