PIOSENKI Z BAJEK DISNEYA na Dzień Dziecka(1.06.22)

wrockfest.pl prezentuje — By on 7 maja 2022 08:42

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya!

1 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: „Ty druha we mnie masz” (Toy Story),  „Nie bój się chcieć” (Zwierzogród),  „Miłość rośnie wokół nas” i „Hakuna Matata” (Król Lew),  „Mam tę moc” (Kraina lodu),  „Kolorowy wiatr” (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya.

Dodatkowo pojawią się uwielbiane nie tylko przez dzieci, polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa

Śpiewać będą znakomici wokaliści – Nikola Warda i Wojtek Dereń z towarzyszeniem profesjonalnego zespołu muzycznego

Koncert bajkowych przebojów to będzie najpiękniejszy prezent dla Waszych pociech, a dla Was znakomita okazja do wspomnień :)

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe  pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie.

Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop.

Utwory z bajek dla dzieci są często tak popularne jak same filmy i bajki.

 

W bajkowym koncercie w Starym Klasztorze. wystąpią:

 

Nikola Warda – pochodząca z Legnicy  wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów „Bitwa Na Głosy”, „Mam Talent” i „Szansa Na Sukces”. Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu „Damy Rocka”

 

Wojtek Dereń – aktor scen muzycznych, wokalista. Przez wiele lat współpracował z Operą Wrocławską, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Ad Spectatores i Cloud Theater

W 2018 roku został jednym z  laureatów konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Jest liderem koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, z którym gości na wielu scenach na terenie całego kraju.

 

oraz zespół w składzie:
Gabrysia Cybuch – chórki, flet poprzeczny
Magdalena Dachowska – bas
Marcin Gołda – gitara
Adam Komorowski – piano
Robert Dachowski – perkusja
Konrad Możdżeń – perkusjonalia

 

1.06.22 godz.17.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Dzień Dziecka 2022

PIOSENKI Z BAJEK DISNEYA

bilety: 50 zł – I pula, 60 zł – II pula

bilety ulgowe (dzieci do lat 14): 35 zł – I pula, 40 zł – II pula

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.