PERCIVAL „Slavny Tur IV” (27.05.22)

2021 — By on 25 kwietnia 2022 19:13

PERCIVAL „Slavny Tur IV” w Starym Klasztorze!

Ethno Jazz Festival zaprasza 27 maja do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert zespołu PERCIVAL!

Z przyjemnością zapowiadamy najszerszą pod względem repertuaru trasę folkową „Slavny Tur IV”. Zagramy podczas niej wybrane utwory z całego cyklu „Slava!”, w tym także te, których jeszcze nigdy nie zagraliśmy na żywo. A może i coś więcej ;)

Ten projekt powstał w wyniku fascynacji historią i kulturą dawnych Słowian. Percival znany jest jako współtwórca muzyki do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”, muzyki, która zdobyła światowy rozgłos, wiele nagród i wyróżnień. Zespół ponadto współtworzył muzykę do “Równonocy”– projektu, który połączył słowiańskie dźwięki z hip hopem i który zdobył Diamentową Płytę. Percival ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, w tym cykl “Slava” zawierający pieśni wszystkich grup Słowian, a oprócz tego kilka dodatkowych wydawnictw, jak choćby muzykę do audiobooków (“Vikingaasaga” oraz “Borek i bogowie Słowian”). Zespół odwiedził ze swoimi koncertami całą Europę i nie tylko, pojawiał się w miejscach tak odległych i egzotycznych jak Wyspa Man czy Kanada. Ich muzyka pojawiła się w wielu produkcjach dokumentalnych związanych z historią i z czasami dawnych Słowian i Wikingów. Jako propagatorzy i miłośnicy Słowiaństwa znani są i rozpoznawalni niemal na całym świecie.

27.05.22 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

PERCIVAL „Slavny Tur IV”

bilety: 50 zł – I pula

miejsca siedzące ( balkon): 65 zł

 

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl,  www.biletyna.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.