A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ – Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!(26.05.22)

wrockfest.pl prezentuje — By on 19 kwietnia 2022 10:32

A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ  – Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

 

Klub Stary zaprasza na najbardziej rockowe w mieście obchody Dnia Matki!

Matki – zabierzcie swoje pociechy,  dzieci (małe i duże) – zabierzcie swoje Mamy i spotkajmy się w czwartek 26 maja na jedynym w swoim rodzaju koncercie A JA WOLĘ  MOJĄ MAMĘ, czyli  Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

W Sali Gotyckiej zagramy i zaśpiewamy razem znane przez kilka pokoleń publiczności polskie przeboje dedykowane dziewczynom, kobietom, wspaniałym Matkom i ich pociechom.

Poczynając od Majki Jeżowskiej i jej hitu „A ja wolę  moją mamę”, przez „Puszka Okruszka” Natalii Kukulskiej, ” Konika na biegunach” Urszuli i „Meluzynę” Małgorzaty Ostrowskiej, idąc dalej przez nieśmiertelne „Nie płacz Ewka”, „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Małgośkę  i „O Ela”,  dojdziemy aż do Kultu i uwielbianego zwłaszcza przez rodziców „Wyjechali na wakacje”!

 

Grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top,  kierowana przez Marka  „Stinga” Popowa, a wspólne śpiewanie polskich hitów poprowadzą:  Nikola Warda i Damian Szewczyk.

 

Jak zawsze przy szczególnych okazjach w Starym Klasztorze można będzie zamówić specjalne życzenia dla swoich Mam i zadedykować im wybraną piosenkę.

Takich rockandrollowych obchodów Dnia Matki jeszcze we Wrocławiu nie było – rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

 

26.05.22 godz.19.30 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

A JA WOLĘ  MOJĄ MAMĘ  – Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

miejsca siedzące: 65 zł – I pula

miejsca stojące: 40 zł – I pula

voucher – dedykacja wybranej piosenki: 50 zł

 

Szczegóły dotyczące dedykacji można będzie uzgodnić przy wejściu na koncert w godz.18.45 – 19.25

 

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl,  www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Comments are closed.