HAPPYSAD(19.02.22)

2021 — By on 12 stycznia 2022 17:01

HAPPYSAD zagra w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza 19 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert z okazji 20-lecia zespołu HAPPYSAD

„Ta zima kiedyś musi minąć” – cytując klasyka. A wtedy my, cali na biało albo w sumie zielono, ruszamy w trasę. Nazywamy ją trasą wiosenną (choć zazwyczaj zaczyna się w drugiej połowie lutego, czyli w wyraźnej odległości od sezonu rozkwitania), bo spieszy nam się do słońca. Spieszymy się też do Państwa, a ten pęd jest zdecydowany, bezwzględny, niestrudzony tym bardziej, że w dalszym ciągu zamierzamy świętować z Wami naszą dwudziestkę. Dwie dekady na scenie, osiem płyt, ileś tam numerów (no nie będziemy liczyć, wybaczcie), jest z czego wybierać. Z tej okazji względem trasy jesiennej zmieni się nieco koncertowa setlista. Czuliście się zaskoczeni jesienią? Teraz zaszalejemy równie odważnie. Wrzucimy do niej oczywiste standardy i utwory nieoczywiste, zapomniane, bardzo rzadko grane. Brakowało Wam czegoś na poprzednich urodzinach? Duża szansa, że tym razem to usłyszycie!

Serdecznie zapraszamy.

Naładujmy sobie wspólnie baterie, by szybko zleciało nam do wiosny i lata!

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

W 2021 roku zespół obchodzi dwudziestolecie istnienia, które świętuje okolicznościową płytą „Odrzutowce i Kowery”, książką „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad” autorstwa Żanety Gotowalskiej oraz innymi wydarzeniami specjalnymi.

Skład zespołu:

Kuba Kawalec – wokal, gitara

Łukasz Cegliński – Pan Latawiec – gitara, wokal

Artur Telka – bas

Jarek Dubiński – Dubin – perkusja

Maciej Ramisz – instrumenty klawiszowe, gitara, wokal

Michał Bąk – saksofon, instrumenty klawiszowe, wokal

19.02.22 godz.19.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

HAPPYSAD

bilety: 79 zł – I pula

miejsca siedzące (balkon): 100 zł

 

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl,  www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.