THE CASUALTIES i LION’S LAW (15.03.22)

2021 — By on 23 listopada 2021 10:52

THE CASUALTIES i LION’S LAW zagrają we Wrocławiu!

wROCKfest.pl zaprasza 15 marca do Starego Klasztoru na koncert amerykańskiej grupy street punkowej THE CASUALTIES.

Jako support zaprezentuje się zespół LION’S LAW z Francji.

THE CASUALTIES został założony w Nowym Jorku w 1991 roku.  Określani są mianem „największych irokezów i kolców” na amerykańskiej  scenie street punk. Jeśli chodzi o image oraz inspiracje muzyczne to The Casualties nawiązuje do dokonań angielskich kapel punkowych spod znaku: The Exploited, The Varukers czy One Way System.  Nowojorski kwartet  celowo odwołuje się w warstwie muzycznej, przekazie światopoglądowym i swoim wizerunku scenicznym do klasycznego obrazu ruchu  punk ponieważ jak sami stwierdzają „w świecie, w którym za punk uznaje się takich wykonawców jak Avril Lavigne, czy Good Charlotte, warto przypomnieć ludziom na czym to naprawdę polega”. Casualties słyną z żywiołowych koncertów oraz przebojowych, agresywnych, a jednocześnie melodyjnych utworów.

Ich ostatni dziesiąty album „Written in Blood” został wyprodukowany przez Billa Stevensona (Black Flag, The Descendents) i Jasona Levermore. Na płycie w roli wokalisty zadebiutował David Rodriguez.

LION’S LAW- aktualnie jeden z najbardziej popularnych zespołów na europejskiej scenie steet punkowej.

Powstali w 2012 roku w Paryżu. Mają na swoim koncie cztery albumy studyjne.  Ostatnia płyta nosi tytuł „The Pain, The Blood and The Sword” i ukazała się w 2020 roku. Zespół już kilkakrotnie występował w Polsce m.in. na festiwalu „Summer Riot” w Łodzi i w Krakowie.

15.03.22 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

THE CASUALTIES

LION’S LAW

bilety: 75 zł – I pula

miejsca siedzące (balkon): 90 zł

 

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl,  www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Comments are closed.