KOVALCZYK BIG BAND PROJECT LIVE NA ETHNO JAZZ FESTIVAL 2014! (19.10.14)

2014, archiwum — By on 5 sierpnia 2014 22:08

W ramach tegorocznego Ethno Jazz Festival we Wrocławiu wystąpi charyzmatyczny wokalista o niespotykanej na polskim rynku muzycznym barwie głosu – KOVALCZYK! Przez krytyków muzycznych uznany za największy „czarny” głos polskiej sceny muzycznej i porównywany do takich głosów światowych scen, jak m.in. James Brown! Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej analogowo zarejestrowaną płytę, „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, która znalazła się w wielu zestawieniach i podsumowaniach najlepszych płyt 2013 r. Stało się tak nie tylko za sprawą zawartości muzycznej, ale również z uwagi na sposób realizacji. Materiał na płytę został w całości zagrany na żywo i zarejestrowany na taśmę analogową w studiach Polskiego Radia. Album po znakomitym przyjęciu w Polsce, został doceniony także za granicą w Izraelu, Libanie jak i Japonii gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Zagraniczne media zwróciły uwagę na wysoki, światowy poziom muzyki.

„KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – LIVE”  to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne.

Zaproponowana przez artystę muzyka jest bardzo współczesna, stanowi jednak wielki ukłon w stronę tradycji! Materiał koncertowy to wspaniałe brzmienia Big Bandów z przełomu lat 50. i 60., które były inspiracją muzyczną, połączone z nowoczesnymi i świeżymi brzmieniami funky, jazz i pop!

Podczas koncertu usłyszymy również utwory takich światowych gwiazd jazzu jak Shirley Bassey czy Selena Jones oraz Moloko!

To wszystko sprawia, iż koncerty KOVALCZYKA wraz z 10 – osobowym zespołem to muzyka, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku!

Obecnie artysta promuje swój drugi singiel pod tytułem „Warsaw’s Calling”,który jest trochę przewrotna piosenka o mieście Warszawa, do której słowa napisał zainspirowany kultowym filmem Hannesa Stohra „Berlin Calling”.

19.10.2014 godz.19.00
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
ul. Purkyniego 1, Wrocław

Ethno Jazz Festival prezentuje:

KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – największy „czarny” głos polskiej sceny muzycznej promuje analogowo nagraną płytę

bilety: 60 zł – I miejsca, 45 zł – II miejsca, 30 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.