G.B.H. – legenda punk rocka zagra we Wrocławiu! (26.02.13)

2013, archiwum — By on 3 grudnia 2012 07:55

Legendarny brytyjski zespół punkrockowy ponownie odwiedzi Wrocław. 26 lutego wystąpią w dobrze znanym punkowej publicznści klubie muzycznym Łykend przy Podwalu 37.

Start imprezy o godzinie 20. Dla wszystkich fanów starego, dobrego punkowego brzmienia – pozycja obowiązkowa !

Grievous Bodly Harm, w skrócie G.B.H., to obok The Exploited najpopularniejszy zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka. Grupa powstała w 1978 roku w Birmingham. Od początku trzon zespołu stanowili: Colin Abrahall (wokalista), Colin „Jock” Blyth (gitara) oraz basista Ross Lomas. Później przez zespół przewinęło się czterech perkusistów. Od 1993 roku z G.B.H. gra Scott z grupy Bomb Disneyland.

Pierwsze cztery albumy kwartetu z Birmingham należą do kanonu punk rocka: „Leather Bristles Studs And Acne”, „City Babys Attacked By Rats”, „City Babies Revenge” oraz „Midnight Madness And Beyond”. W latach 90. G.B.H. podobnie jak The Exploited skierował się bardziej w kierunku sceny metalowej, o czym mogą świadczyć późniejsze płyty – „From Here To Reality” czy „Church Of Truly Wraped”, jednak grupa nigdy nie zerwała z punkowymi korzeniami. Powrót do starego grania stanowią  ostatnie albumy: „Punk Junkies” z 1997 r. , „Ha Ha” z 2002 r. i „Perfume and piss”  z 2010 r.

 

wrockfest.pl prezentuje:
G.B.H. – brytyjska legenda punk rocka

26.2.13 godz.20.00
Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

bilety:
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online w serwisach:

www.biletin.pl
www.ticketpro.pl
www.ebilet.pl

Ilość biletów ograniczona, radzimy pospieszyć się z zakupem!

Rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.