„Nowa płyta” zespołu Voo Voo – koncert promocyjny w Łykendzie (7.12.12)

2012, archiwum — By on 1 października 2012 17:07

Dziewiętnasty października to dzień premiery nowej płyty zespołu Voo Voo pt. „Nowa płyta”, a już 7 grudnia zespół wystąpi we wrocławskim klubie muzycznym Łykend.

„Nowa płyta” na pewno nie zawiedzie fanów zespołu, a swoim świeżym spojrzeniem i niemal młodzieńczą energią zaintryguje poszukiwaczy wyszukanych brzmień. Jest to płyta, gdzie obok prawdziwej kompetencji artystycznej znać humor, luz i zespołową, niekłamaną radość grania. Kwartet (z nowym perkusistą Michałem Bryndalem, któremu blisko tu do pierwszego perkusisty Voo Voo – Wojciecha Morawskiego) tworzy dojrzały i pozytywny przekaz zarówno dla najstarszych, wiernych fanów zespołu, jak i dla tych, którzy wielowątkowej historii Voo Voo wciąż nie znają. Nie zaszkodzi więc, by Ci drudzy zaczęli poznawać, a zacząć mogą już od „Nowej płyty”…

Zaraz po premierze albumu rozpoczyna się, licząca blisko 30 koncertów trasa koncertowa. Koncerty te polecamy przynajmniej z dwóch powodów. Powód 1. – „Nowa płyta” to niezwykle udany album. Powód 2. – Voo Voo jest w doskonałej formie koncertowej. Naprawdę warto to zobaczyć. Zanim Voo Voo posłuchamy na koncertach, przedsmak tego, co tym razem przygotował Wojciech Waglewski z kolegami, możemy zobaczyć na krótkich filmach ze studia:

Od początku września w rozgłośniach radiowych można usłyszeć pierwszy singiel pt. „Pierwszy raz”.
Obejrzyj klip do utworu „Pierwszy raz” kliknij tutaj:

 

Folkowe Granie w Łykendzie
VOO VOO – koncert promujący „Nową płytę”

 7.12.12 godz.20.00
Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

Bilety:
miejsca siedzące: 50 zł
miejsca stojące: 35 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

foto: Pepito

Tags: ,

Comments are closed.