Looptroop – gwiazdy światowego hip hopu zagrają w Alibi! (26.05.11)

2011, archiwum — By on 11 kwietnia 2011 10:12

LOOPTROOP a właściwie LOOPTROOP ROCKERS to jedna z najbardziej znanych grup hip hopowych starego kontynentu. Jednak w odróżnieniu od większości europejskich składów które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, LOOPTROOP gra koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA. Mocny, często polityczny przekaz w języku angielskim, którym władają równie dobrze jak najlepsi amerykańscy raperzy, to ich znak rozpoznawczy, a ich koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip hopowe show podczas których prezentują najlepsze numery z ponad dziesięciu lat działalności.

Od roku 2000 wydali już cztery albumy jako LOOPTROOP, warte uwagi są też solowe produkcje PROMOE oraz EMBEE, dwóch z czterech członków składu LTR. Sam PROMOE – raper o wyglądzie wikinga – to prawdopodobnie najciekawsza postać europejskiej sceny hip – hop, parę jego numerów to nieoficjalne hymny artystów grafitti, on sam jest niepijącym i niepalącym weganinem. Mieliśmy już przyjemność sprowadzać go do Polski z solowym materiałem, ale teraz czas na całą ekipę. Majowe koncerty będą częścią trasy promującą najnowszy album ‘Professional Dreamers’ który ukazał się 9 marca 2011. LOOPTROOP przyjeżdża w pełnym składzie, na scenie pojawi się EMBEE, PROMOE, COSM.I.C. i SUPREME.

Wszystkie występy LTR jakie miały miejsce w Polsce przeszły do legendy i przez fanów muzyki opisywane są jako najlepsze hip-hopowe koncerty jakie widzieli. Świetny materiał i świetny kontakt z publicznością zapewniły LOOPTROOP rzesze fanów gotowych przejechać setki kilometrów tylko po to, żeby zobaczyć ich koncert.

LOOPTROOP
26.05.11 godz.21.00
Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

bilety: 39 zl do 1 maja 2011; 49 zl do 25 maja 2011 i 60 zl – w dniu koncertu  (o ile jeszcze będą dostępne)
Bilety do nabycia w sieciach salonów Empik, Mediamarkt i Saturn w całej Polsce

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags:

Comments are closed.