Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu (2.04.11)

2011, archiwum — By on 21 lutego 2011 18:01

To już trzecia edycja koncertu poświęconego pamięci największego polskiego barda, podczas którego przyjaciele i uczniowie Jacka wspólnie z publicznością nie pozwalają zapomnieć o Jego, wciąż aktualnej, twórczości.

Tym razem impreza odbędzie się 2 kwietnia, na scenie wrocławskiego Centrum Sztuki Impart.

W tegorocznej odsłonie koncert składać się będzie z dwóch części: w pierwszej wystąpią młodzi artyści związani z Wrocławskim Salonem Jacka Kaczmarskiego (Trio Łódzko –Chojnowskie, Triada Poetica, Michał Mańka i Adam Łapacz),  zaś w drugiej – na scenie pojawi się Przemysław Gintrowski z zespołem – Przyjaciel i wieloletni współpracownik Jacka Kaczmarskiego, autor wielu wspaniałych kompozycji do Jego wierszy.

Na dalszą część wieczoru zapraszamy wszystkich do Klubu Muzycznego „ŁYKEND”, gdzie w ramach Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego piosenki barda rozbrzmiewać będą do samego rana.

Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego działa w naszym mieście od 2006 roku. Skupia w sobie miłośników twórczości największego polskiego barda, zarówno jej odbiorców, jak i wykonawców. Podczas kolejnych edycji koncertowych, które odbywają się comiesięcznie w Klubie Muzycznym „Łykend” usłyszeć można najważniejsze i najbardziej znane utwory zmarłego pieśniarza, ale także i te znane mniej, powstałe na emigracji oraz w ostatnim okresie twórczości.
ŹRÓDŁO – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu
PRZEMYSŁAW GINTROWSKI

Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego:

Trio Łódzko-Chojnowskie
Triada Poetica
Adam Łapacz
Michał Mańka

2.04.11 godz.19.00
C.S.Impart ul.Mazowiecka 17

bilety: 75 zł – I miejsca, 60 zł – II miejsca, 45 zł – balkon,  30 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

rezerwacje: bilety@o2.pl

Tags: ,

Comments are closed.