11 marca spadną „Komety”! (11.03.11)

2011, archiwum — By on 16 lutego 2011 10:15

Po świetnie przyjętej EPce „Reanimacja Magii” (2010) do fanów ciężkich melodyjnych brzmień  trafia kolejna dawka energetycznej muzyki spod znaku wrocławskiej grupy KNoW. Nowy singiel zatytułowany „Komety” ukaże się już w marcu i zawierać będzie dwie wersje językowe, remix i nagranie z gośćmi. Zespół zaprezentuje utwór 11 marca w klubie Łykend we Wrocławiu. Koncert uświetnią także doskonale znane rockowej publiczności zespoły Behavior i C.A.L.M.

BEHAVIOR
Zespół Behavior od ponad dekady uzupełnia alternatywną stronę muzyki i to nie tylko lokalnie, ale przede wszystkim w skali całego kraju. Ich twórczość łączy wiele gatunków i stylów, począwszy od hip hopu, aż na mocnym rockowym graniu kończąc. Zespół wydał już 2 płyty, a jego kompozycje trafiły na ścieżkę dźwiękową filmu „Chaos” oraz „Włatcy Móch”. W ostatnich 3 latach Behavior skupił się głównie na działalności koncertowej konsekwentnie pracując nad powstaniem nowego materiału i testując go na żywo.

C.A.L.M.
Grupa istnieje od 2001 roku i od tamtej pory eksperymentuje ze współczesnymi odmianami rocka i metalu. Muzyka C.A.L.M. polega na zestawieniu kontrastów. Połączenie ostrych riffów, agresywnego rapu i połamanych rytmów z melodyjnością i delikatnym śpiewem, objawia się wybuchową mieszanką muzyki i energii..

KNOW
Ta muzyka przekłuje ci uszy, zmiecie wewnętrzne membrany i trafi prosto do serducha. Rytm, hałas, melodia i flow. Poczujesz to na 100%. Gdziekolwiek się nie pojawiali, publiczność odrywała się od ziemi. A wszystko dzięki niesamowitej energii, która zawsze nakręcała ten zespół. Po udanym powrocie na scenę w 2010 roku, teraz promują nowy utwór. „Komety” to singiel a zarazem zwiastun zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej pełnej płyty KNoW. Wiosną zespół wchodzi do studia EarthWorm Records i zarejestruje najprawdopodobniej 14 utworów. Wiele z nich będzie można usłyszeć na marcowym koncercie.

Nie ma innej możliwości – to po prostu trzeba zobaczyć!

11.03.2011
Wrocław Klub „Łykend”
Start: 19:00 Wjazd: 10pln

Comments are closed.