AYO – kolejna gwiazda Święta Wrocławia! (18.06.11)

2011, archiwum — By on 30 stycznia 2011 14:02

Autorka przebojów „Down On My Knees”,„And It’s Supposed To Be Love”, „Slow, Slow”, „Lonely” powraca z nowym znakomitym albumem Billie-Eve !  Wrocławska publiczność będzie miała okazję do zobaczenia AYO na żywo 18 czerwca 2011 podczas koncertu na Wyspie Słodowej w ramach WrocLove Fest – Święto Wrocławia.

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje „Life Is Real” i „And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album Joyful był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku, ostatecznie osiągając ponad 40 tys. nakład!

W wrześniu 2007 AYO odniosła kolejny sukces, wyprzedając całe tournée w Polsce. Artystka zagrała trzy niezwykłe i porywające koncerty. Na pierwszy z nich w Poznaniu, bilety skończyły się już na miesiąc przed terminem!

W 2008 roku powróciła z kolejnym doskonałym albumem pt. Gravity At Last, z którego pochodził kolejny przebój „Slow, Slow”. Zgrała swoje drugie tourne,

W marcu 2011 roku ukazać się ma kolejny, trzeci już album artystki pt. Billie-Eve, którego singiel „I’m gonna dance” zaczyna podbijać listy przebojów i zapowiada kolejną wspaniałą płytę! Wszyscy fani będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko!

Artystka po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu. Koncert odbędzie się w ramach Święta Wrocławia 18 czerwca na Wyspie Słodowej w samym centrum miasta.

http://www.ayomusic.com/

http://www.myspace.com/ayo

WrocLove Fest – Święto Wrocławia
AYO

18.06.11 godz.19.00 Wyspa Słodowa
miejsca siedzące: 120 zł – I miejsca, 90 zł – II miejsca
miejsca stojące: 40 zł – pierwsze 500 szt. , 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

kup bilet online: http://www.biletin.pl/event,show,80,ayo.html

Tags:

Comments are closed.