Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams! (30.11.18)

2018, archiwum — By on 6 października 2018 14:37

Karaibskie Andrzejki z zespołem Jose Torres & Havana Dreams!

Wszystkich miłośników karaibskich i latynoskich rytmów oraz tych, którzy chcieliby miło i aktywnie spędzić Andrzejkowy wieczór zapraszamy na szaloną, muzyczno – taneczną zabawę, która odbędzie się 30 listopada w Starym Klasztorze przy ulicy Purkyniego 1. Podczas tego niezwykłego Andrzejkowego wieczoru zagra zespół Jose Torres & Havana Dreams i nie zabraknie licznych pokazów tańca, animacji oraz tradycyjnych andrzejkowych wróżb i konkursów.

Wigilię świętego Andrzeja uważa się za czas magiczny, która dawniej była zarezerwowana wyłącznie dla panien odprawiających wróżby i liczących, że szybko wyjdą za mąż. Obecnie Andrzejki przerodziły się w popularny wieczór wielkiej zabawy.
W Starym Klasztorze nie zabraknie stanowisk z tradycyjnymi obrzędami Andrzejkowymi. Jedną z najstarszych wróżb jest lanie wosku przez ucho klucza. Wróżone będzie również z fusów kawy, które wysypane na biały talerz pozwolą na odczytanie przyszłości z ich formy. Nasze wróżki z pewnością wywróżą Wam wspaniałą przyszłość :)

Oprawę taneczną Andrzejkowego wieczoru zapewni najsłynniejszy Kubańczyk mieszkający w Polsce – Jose Torres ze swoim wspaniałym zespołem Havana Dreams.
Każdy koncert zespołu Jose Torres y Havana Dreams to podróż w krainę latynoskich rytmów, pełnych słońca kolorów i dźwięków Kuby oraz Ameryki Łacińskiej. Program artystyczny jest wędrówką po krainie radości, pokładach energii i ścieżkach nostalgii oddających klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza publiczność w tematykę utworów, opowiada anegdoty, wciąga widzów w show. Wspiera go w tym zespół Havana Dreams z wokalistami – znany kubańczyk Juan Carlos Hechavarria León oraz wspaniała Yaremi de las Mercedes Kordos. Zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej, której czarujące brzmienia słychać na ulicach Hawany.

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy – restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo – taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.
W Sali Gotyckiej odbywać się będą tańce, hulańce oraz koncerty. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć.
Poniżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między tanecznymi szaleństwami oraz wywróżyć sobie przyszłość.

W programie Karaibskich Andrzejek w Starym Klasztorze:
- koncert zespołu Jose Torres & Havana Dreams ( 3 sety muzyki na żywo)
- pokazy wrocławskich szkół tańca
- konkurs na najlepsze karaibskie przebranie ( przewidziane atrakcyjne nagrody)
- taneczne zabawy z animatorami
- integracja ze szkołami tańca i trenerami
- wróżby andrzejkowe
- Dj-sety muzyczne
- specjalne Menu Andrzejkowe

30.11.2018, godz. 21.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
KARAIBSKIE ANDRZEJKI z zespołem Jose Torres & Havana Dreams
wejściówka stojąco-tańcząca: 50 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 60 zł – w punktach sprzedaży i w dniu imprezy
miejsce siedzące na balkonie w Sali Gotyckiej: 75 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 80 zł – w punktach sprzedaży i w dniu imprezy

Dodatkowo można zarezerwować miejsca siedzące przy stolikach w cenach:
20 zł – w restauracji Stary Klasztor, 30 zł – w Sali Gotyckiej
Miejsca siedzące przy stolikach dostępne wyłącznie w rezerwacjach mailowych: rezerwacja@staryklasztor.com.pl
Można rezerwować pojedyncze miejsca przy integracyjnych stolikach oraz całe stoliki dla grup już zorganizowanych.
Do rezerwacji miejsca siedzącego niezbędny jest bilet wstępu na imprezę.

Uwaga! Ilość miejsc siedzących ograniczona!
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.