Pokahontaz zagra w Starym Klasztorze! (10.11.18)

2018, archiwum — By on 26 sierpnia 2018 11:27

Pokahontaz zagra w Starym Klasztorze!

Pokahontaz, jeden z najważniejszych zespołów polskiego hiphopu powraca do Wrocławia!
Zespół wystąpi 10 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach rasy promującej najnowsze wydawnictwo pt. „Reset”

POKAHONTAZ
Zespół powstaje w 2003 r. w Katowicach na kanwie kultowej Paktofoniki, tuż po oficjalnym zakończeniu jej działalności. W skład grupy wchodzą 3 byli członkowie PFK: Rahim (znany także jako Straho – raper i producent muzyczny), Fokus (raper i producent muzyczny) i DJ Bambus (znany również jako Be-De-Jot lub BDJ – oficjalny DJ grupy). Od połowy roku 2012 w trasy koncertowe z artystami wyrusza również Minix (beatboxer i producent muzyczny, brat Rahima), prezentujący swój beatboxowo-wokalny showcase.
W 2017 r. w miejsce DJ-a Bambusa do grupy dołącza DJ West. Pokahontaz rozpoczyna intensywne pracue nad 4. wydawnictwem.
6 czerwca na MaxFloRecTV trafia 2. singiel zwiastujący nowy krążek. W numerze „Kalendarze” pojawia się gość. Jest nim Tymek – przedstawiciel młodego pokolenia rapu z Opolszczyzny. Wideo towarzyszące utworowi nakręcono w całości w Katowicach. Za bit ponownie odpowiada White House. Duet ma być producentem całego 4. albumu Pokahontaz.
Fani grupy nie muszą długo czekać na kolejną porcję muzyki. Nieco ponad miesiąc od premiery „Kalendarzy” w sieci pojawia się następny singiel. „Stawiam dziś” jest kolejna odsłoną nadchodzącego wydawnictwa. Singiel, podobnie jak poprzednie, stylistycznie mocno nawiązuje do oldschoolowych brzmień i samplowanych bitów. Jak zapewnia Rahim, jest on jednocześnie reprezentatywny dla całego krążka. Klimatyczne wideo powstało w 2 dzielnicach Kopenhagi – Nørrebro oraz Christianii.

https://www.youtube.com/channel/UCCv9jWLnabjgctSCI5mlvvg

10.11.18 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
POKAHONTAZ „Reset”
bilety: 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 50 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.