KAPELA ZE WSI WARSZAWA – XX urodziny (03.02.18)

2017, archiwum — By on 16 października 2017 22:32

Kapela ze Wsi Warszawa obchodzi dwudziestolecie działalności. To dwie dekady intensywnych podróży po Polsce i świecie, setki nagranych piosenek, dziesiątki zrealizowanych projektów i wiele zdobytych nagród – od Fryderyków po nagrodę radia BBC. Zespół uznał, że to dobry pretekst do symbolicznego powrotu do źródeł. Do spotkań z nestorami lirycznych pieśni, transowych tańców i magicznych obrzędów, które zaowocują nagraniem wspólnej płyty”.

Zapraszamy do Starego Klasztoru na wyjątkowy koncert, będący zarazem premierą nowego albumu grupy „Re:akcja mazowiecka”.

„Zamierzamy zabrać publiczność w muzyczną i filmową podróż po Mazowszu. Krainie pełnej niezwykłych historii, tajemnic, magii, szalonej muzyki, cudaków i szamanów. Zaprosić unikalnych muzyków. Pokazać dostojnych Mistrzów, słowiańskich griotów, mazowieckich bluesmanów i wspólnie wygenerować korzenną muzykę nowego wieku. To ludowa awangarda. Stara i nieco młodsza szkoła mazowieckiego rock’n'rolla ” – mówi Maciej Szajkowski, lider grupy.

Poza Kapelą na koncercie pojawi się gość specjalny – grupa Carniacy.

3.02.18 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
KAPELA ZE WSI WARSZAWA – XX urodziny
bilety: 80 zł – I miejsca, 60 zł – II miejsca, 45 zł – miejsca stojące

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Comments are closed.