Transsexdisco z nową płytą w Starej Piwnicy! (09.04.17)

2017, archiwum — By on 10 marca 2017 08:48

Transsexdisco z nową płytą w Starej Piwnicy!

TRANSSEXDISCO rusza w trasę promującą nowy album SURREAL.
We Wrocławiu zagrają 9 kwietnia w klubie muzycznym Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15

Zespół Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem.
Do tej pory zespół wydał 4 płyty: epke „Ultrapromo”, album „Ultrachemia”, wyprodukowany własnymi siłami oraz płytę „Transsexdisco” oraz „Surreal” wydaną przez S.P. Records.
W skład zespołu wchodzą: basista Krystian Zemanowicz, gitarzysta Piotr Pankowski, na instrumentach klawiszowych gra Marcin Matyszewski, na perkusji Paweł Łach, a śpiewa i pisze teksty lider zespołu – Damian Lange.

Transsexdisco ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach, jest m.in. laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie 2009. Koncertował z zespołem „Strachy na Lachy”. W dniu 18 lipca 2014 roku Damian Lange, u boku Kasi Nosowskiej oraz Muńka Staszczyka, na specjalne zaproszenie Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego wystąpił podczas benefisu z okazji 30 lecia jego debiutu scenicznego na Jarocin Festival.

24 lutego 2017 nakładem SP Records ukazała się nowa płyta zespołu zatytułowana „Surreal”. Dotychczas ukazały się cztery wideoklipy promujące nowy materiał: ‚W transie’ , ‚Wyspa’, ‚Do trzech’ oraz ‚Nic na siłę’. Ostatnią piosenką promującą album jest „Nie znikam”

9.04.17 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
TRANSSEXDISCO
bilety: 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży, online oraz w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.