PIOTR WRÓBEL zaśpiewa w Starym Klasztorze! (24.10.15)

2015, archiwum — By on 18 września 2015 07:17

PIOTR WRÓBEL, znany publiczności z zespołu Akurat,  przyjeżdża do Wrocławia z solowym projektem.

Koncert odbędzie się 24 października w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1.

Przepiękne liryczne, ale i rytmiczne utwory na wokal, gitarę akustyczną, pianino, kontrabas, trąbkę, perkusję i …ukulele. Mądre testy, piękne melodie, ciekawa aranżacja, klimatyczny wystrój sceny i doskonałe wykonanie, to gwarancja dobrego koncertu Piotra Wróbla.

Nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach potrafi stworzyć z zespołem magiczny klimat i przenieść słuchaczy w akustyczny świat mądrych słów i pięknych, ale nie trywialnych melodii. Grał i w maleńkich salkach bibliotecznych i na wielkich scenach plenerowych, za każdym razem zdobywając serca słuchaczy.

Zespół towarzyszący Piotrowi Wróblowi to zawodowi muzycy z dużym stażem scenicznym. Przez skromność nie wspominają o rockowych, folkowych i jazzowych zespołach, które tworzą bądź tworzyli. Chcą by oceniano ich jedynie za muzykę, którą wspólnie grają. A ta broni się bez dwóch zdań. Wystarczy posłuchać. Właśnie ukazał się jego najnowszy utwór pt. „Z minuty na godzinę” zapowiadający płytę „Ty i ja i świat”.

 

24.10.15 godz.19.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

PIOTR WRÓBEL

bilety: 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży, 30 zł – w dniu koncertu

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn  i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl

 

 

Comments are closed.