CITY SOUNDS: Iza Lach (15.02.15)

2015, archiwum — By on 14 października 2014 15:57

Po dwóch intensywnych latach, podróżach za ocean, trzech wydanych mixtape’ach, współpracy ze Snoop Doggiem, zagraniu siebie w debiucie filmowym i wielu nieprzespanych nocach – Iza Lach powraca jesienią jako IZA.

Wokalistka wystąpi 15 lutego  w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1 w ramach trasy koncertowej Painkiller Tour promującej jej najnowszy album.

IZA zadebiutowała w 2008 albumem Już czas, promowanym singlem Nie, dzięki któremu została okrzyknięta przez krytyków księżniczką polskiego popu. W 2011 roku w sprzedaży pojawił się drugi krążek wokalistki – Krzyk. W 2012 roku IZA wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Doga do piosenki Set It Off. Zwycięstwo zaowocowało długofalową współpracą pomiędzy artystami, której efektem była płyta Off The Wire.

Cztery lata później została ulubienicą Snoop Dogga. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością IZY są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos.

30 września ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista, płyta w karierze IZY pt. Painkiller. Zawarte na albumie utwory pisane były na granicy pomiędzy rezygnacją i rośnięciem w siłę. Jedenaście nowych kompozycji z gościnnym udziałem The Airplane Boys i Soopafy to zapis stopniowej przemiany w autentyczną, wolną i pozbawioną złudzeń artystkę.

IZA występuje na żywo od 2012 roku – zagrała z zespołem ponad 50 koncertów na scenach klubowych i festiwalach w Polsce, Niemczech i USA.

15.02.15 godz.20.00 Klub Muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
City Sounds:
IZA LACH
bilety: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje, 35 zł –w punktach sprzedaży i przed koncertem

bilety: 30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje, 35 zł –w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl,  www.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Comments are closed.